לחיות מתוך בחירה

14 יום של העצמה אישית מעשית – מבית פורשות כנפיים
הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
333 ₪
Facebook
WhatsApp
Email

קורסים נוספים של פורשות כנפיים

תיאור הקורס

ברוכה הבאה ל “לחיות מתוך בחירה”! – 14 יום של תהליך אישי עם עצמך שמטרתו:
צמצום הפער בין המצוי לרצוי 

וקודם כל תגידי לעצמך תודה שבחרת בעצמך בתהליך שהולך להתניע כל כך הרבה בחירות חדשות.

  • מה את רוצה להרגיש
  • איך את רוצה לחשוב
  • איך את רוצה להגיב לסיטואציות
  • איזו סביבה את רוצה בחיים שלך

כל כך הרבה אלמנטים שהולכים להשפיע על כל כך הרבה סיטואציות בחיים שלך ועל הבחירות שלך.

ונתחיל מהקולות

כי לכל אחת מאתנו יש את הקולות האלו שחוזרים על עצמם ומחשבות אינסופיות אפילו כשאנחנו הולכות ברחוב זה קורה…

את רואה כל מיני נשים ואומרת לעצמך: “זאתי איזה חיוך יש לה כזו מחייכת” ו”זו נראה שממש טוב לה” ו”ההיא הכל עובד לה” ומתחת יושבים קולות שאומרים
למה אני לא מחייכת ככה…?
למה אצלי לא הכל מסתדר
למה לי לא נראה שככה טוב
למה אני לא מרגישה שככה טוב לי?

ותכל’ס מתחת לכל אלו יושבים הרגשות – פחד שאולי אף פעם לא ארגיש ככה, או כאב גדול, מתוך תחושת החסר. “חסר לי הדבר הזה שראיתי אצל האישה הזו. והדבר הזה שראיתי אצל אישה אחרת… ”

ובעצם – החסר הזה – וזה הסוד – נובע מדבר אחד:

נובע מפער. פער שקיים בין ה”כאילו הכל בסדר”.. כאילו – כי אני מאמינה שיש משהו שסה”כ בחיים כאילו בסדר: עבודה שסבבה לך בה, ילדים אחלה, זוגיות בסדר… כמובן שיש גלים בכל דבר ועליות וירידות אבל “כאילו” הכל בסדר…, כלפי חוץ – כאילו יש לך איזה חיוך אלא שאת יודעת בתוכך שזה לא באמת, וזה הפער – בין הכאילו הכל בסדר לבין באמת בסדר.

והפער הזה הוא זה שמייצר את הכאב, את החסר שאת חווה.

כי בפנים יש לך איזו ידיעה של מה באמת את רוצה להרגיש, של איך באמת את רוצה לחיות. גם אם את עוד לא באמת יודעת את התשובה לדברים האלה, יש לך תחושה פנימית של החסר הזה והוא פשוט נובע מהפער. ואנחנו הולכות יחד לגלות מה יושב פה – מה הבאמת שלך – ואיפה הכאילו – וביחד נצמצם את הפער הזה. להגיע לנקודה שאת בכנות עם עצמך – לגבי מה שקורה לך היום בחיים, ולגבי מה שאת רוצה שיקרה ואנחנו מתחילות להתניע – יום אחרי יום, מסר אחרי מסר, את האמת האמיתית שלך – הפנימית שלך – להוציא אותה אל האור וללכת את הדרך שלה.

ממש… זה מתחיל ממה את באמת חווה, איך את חושבת, מה את מרגישה, איך את מגיבה, מי נמצא סביבך. זה בדברים קטנים אפילו – שככל שיותר ויותר מתחילה להזיז ולשנות – זה לא חייב להיות דברים גרנדיוזיים, נתחיל צעד אחרי צעד להזיז דברים –

ומה שאת חווה בפנים – הכאב, התסכול האכזבה, לאט לאט יתייצבו עם תחושת שמחה, אהבה עצמית, (עם כל הקלישאה שבזה) – תרגישי שאת מתחילה לאהוב את עצמך יותר ויותר כי את מקשיבה לעצמך יותר ויותר וגם הולכת דרך חדשה מתוך הקשבה פנימית.

אנחנו עוד שנייה מתראות במסר הראשון

לכל יום יש את המסר שלו – אז את ממש הולכת להיכנס, לקרוא, לראות סרטון, לראות סיפור, לכל יום יש חבילת מסרים והתרגשויות משלו. אני מאוד שמחה שאת כאן ושבחרת בעצמך.

תני לעצמך טפיחה על השכם וקפיצה באוויר של וואוו אני הולכת לעשות משהו גדול עכשיו עבור עצמי..

להתראות במסר הראשון !

מה תקבלו מהקורס

 

מה תקבלו מהקורס

תוכן הקורס

הרחב הכל
פורשות כנפיים

פורשות כנפיים

'פורשות כנפיים' – קורסים חווייתיים ופורצי דרך להעצמה נשית. סדנאות עומק תהליכיות בשיטה שייסדה עינת לאלו, BSc, MBA , ניהלה את התחום הנשים והריון בחברת 'אלטמן', מלווה ומנחה נשים וקבוצות נשים מזה 16 שנים. שיטת 'פורשות כנפיים' משלבת כלים של ביולוגיה רגשית, פסיכודרמה, NLP, נשימה, תנועה, פענוח ציורים, תורת הקבלה. שיטת 'פורשות כנפיים' עוזרת לנשים ליצור את החופש בחיים שלהן, כי זה אפשרי. לאהוב את עצמן, לשחרר את רגשות האשם שרודפים אותן, לממש את הרצונות האמיתיים שלהן ולהרגיש תחושת שלווה אמיתית. כזו שאינה תלויה בשום דבר חיצוני.

דירוגים וחוות דעת

0.0
דירוג ממוצע
0 דירוגים
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
מה ההתרשמות שלך? נשמח לדעת!
לא נמצאו חוות דעת!
הצג עוד חוות דעת
מה ההתרשמות שלך? נשמח לדעת!
Facebook
WhatsApp
Email

הקורס כולל:

קורסים נוספים של פורשות כנפיים

גלילה למעלה

התחברות לאתר

דילוג לתוכן