סינרגיה ארגונית – איך תפיק יותר מהמשאבים הקיימים. חלק 1: היכרות עם שפת הסינרגיה

למד/י איך לשפר ממשקי עבודה ויחסים גומלין ולהעלות את תפוקות בעסק שלך
הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
75 ₪
Facebook
WhatsApp
Email

קורסים נוספים של רמי בן-ישי‬‎

תיאור הקורס

לראשונה בישראל (ובעולם) קורס אינטרנטי יישומי, שייקח אותך צעד צעד לשיפור יחסי הגומלין, שיתופי הפעולה והממשקים בארגון שלך ולעליית התפוקות ושורת הרווח.

מחקרים מוכיחים, ששיפור שיתופי הפעולה והממשקים בארגון, גורם לעובדים להיות שמחים, שבעי רצון ובעלי מוטיבציה אלא הוא גם הגורם מספר אחד לשיפור התפוקה ולשימור עובדים. סינרגיה אירגונית – היא השפה החדשה לניהול ארגונים. הן במשברים, כמו משבר הקורונה, הן בצמתי שינוי, כגון מיזוגים ורכישות, הכנסות טכנולוגיה חדשה, הכנסת שותף או דור המשך, הן בתקופת שיגרה.

החלק הראשון של הקורס מסביר מהי סינרגיה ארגונית, ואת העמודים עליה היא נשענת: הכרה וכבוד לשונה, על מנת לאפשר חיבור סנרגטי של כלל השותפים לעשייה; איכות הגבולות בין השותפים; ואיכות התקשורת ביניהם. הקורס מביא סרטוני אנימציה, הממחישים את הנאמר בתיאור מקרה, ועשרות סיפורי מקרה נוספים.

כמו כן מציג הקורס את מודל שבעת דפוסי יחסי הגומלין, המחבר את שלושת עמודי הסינרגיה, ומהווה כלי עבודה פרקטי לשיפור ממשקי עבודה ויחסי גומלין. זאת במטרה להביא לשיפור ביעדים, יעדים כגון שימור עובדים, מוטיבציה, צמצום קונפליקטים, התייעלות, כניסה לנישות חדשות, והשורה התחתונה – הרווח.

הקורס מיועד לבעלים, שותפים, ומנהלים בעסקים וחברות, למנהלי משאבי אנוש והדרכה, וליועצים ארגוניים.

מה תקבלו מהקורס

 

מה תקבלו מהקורס

רמי בן-ישי‬‎

רמי בן-ישי‬‎

ד"ר רמי בן-ישי יועץ ארגוני בכיר, מומחה בעל שם עולמי לשיפור יחסי גומלין וליצירת סינרגיה בארגונים. מרצה באוניברסיטאות בארץ ובעולם ובעל ניסיון של 30 שנה בליווי חברות וארגונים בתהליכי שינוי, הבראה וצמיחה. מפתח את שפת הסינרגיה וכלי העבודה שלה, שסייעו עד כה לעשרות ארגונים ופרויקטים. החזון של רמי להביא לארגונים שמחים ופרודוקטיביים יותר על ידי חיבור ממשקי העבודה ויחסי הגומלין, ויצירת סינרגיה ארגונית.

דירוגים וחוות דעת

0.0
דירוג ממוצע
0 דירוגים
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
מה ההתרשמות שלך? נשמח לדעת!
לא נמצאו חוות דעת!
הצג עוד חוות דעת
מה ההתרשמות שלך? נשמח לדעת!
Facebook
WhatsApp
Email

הקורס כולל:

קורסים נוספים של רמי בן-ישי‬‎

גלילה למעלה

התחברות לאתר

דילוג לתוכן